يکشنبه 6 خرداد 1397 -
جستجو :
 
امروز : 0
ديروز : 0
ماه : 0
 
تاریخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396     |     کد : 32

جشن بزرگ نیمه شعبان

مراسم آئین باشکوه جشن بزرگ نیمه شعبان ...

مراسم آئین باشکوه جشن بزرگ نیمه شعبان ، در مرکز آموزشی و درمانی رازی تبریز برگزار شد .  
در این مراسم ، ریاست محترم مرکز جناب آقای دکتر آرش محققی ، ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت ولی عصر (عج)گفتند : نیمه شعبان یکی از جشنهای مهم جهان اسلام و مسلمانان است و منتظران واقعی باید مدافع حضرت ولی عصر (عج) باشند و مومنان و منتظران حضرت مهدی (عج) ، بر دفاع و حمایت از حضرت تاکید دارند و دغدغه آنان تعجیل در فرج حضرت مهدی (عج) است .
در ادامه ، سرهنگ هاشم پور معاون سیاسی سپاه عاشورا ، ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبان و قدردانی از زحمات گرانقدر همه کارکنان و زحمت کشان مرکز رازی ، اشاره ای به خاطرات زیبایشان از بیمارستانها کردند و شعر زیبایی که در وصف تمامی پزشکان ، پرستاران و کارکنان بیمارستانها سروده بودند را قرائت کردند و افزودند : مردم ایران باهوش ترین و فعالترین افراد در تمامی زمینه ها از جمله حل مسائل اقتصادی ، اجتماعی ، بهداشتی ، فرهنگی ، هنری و... هستند .
آقای دکتر محمد ایرجیان ریاست محترم بسیج جامعه پزشکی هم انتظار فرج را از وظایف مهم مردم در عصر غیبت دانستند و گفتند : انتظار فرج برترین اعمال است و همین امر مهمترین وظیفه ما در عصر غیبت می باشد .  ایشان افزودند : امیدبستن به آینده و داشتن تصویری از فردای روشن و درخشان بیهوده نیست و انتطار فرج صاحب الامر (عج)در وجود انسان نقش بسته است .
این مراسم با همکاری کانون المهدی مرکز رازی در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد و با مداحی آقای زندی پایان یافت .


نوشته شده در   دوشنبه 25 ارديبهشت 1396  ساعت  10:34   توسط   یلدا دلبند   
ویرایش شده در سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت 15:03 توسط یلدا دلبند
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :