سه شنبه 26 تير 1397 - 03 ذو القعدة 1439
جستجو :
تاریخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396     |     کد : 31

کلاسهای آموزشی مدیریت بحران

برگزاری جلسات متوالی آموزش مدیریت بحران و ایمنی از خطر...

کلاسهای آموزشی مدیریت بحران و ایمنی از خطر در سه جلسه هفتگی ، برای تمامی کارکنان مرکز آموزشی و درمانی رازی تبریزتشکیل یافت .
در این جلسات ، جناب آقای دکتر قاسم خازن ، مدیر و قائم مقام مرکز با ارائه فیلمهای آموزشی برای عملکرد بهتر و اثربخش برای مدیریت بهتر در شرایط بحرانی ، راهکارهایی را هم برای ایمنی از خطر ، ارائه کردند.
ایشان با نمایش فیلمهای آموزشی در زمینه تجربه ها و دستاوردهای کاری کشور ژاپن و دیگر کشورها در مقابله با زلزله ، سیل، آتش سوزی و...گفتند : ما باید برای اقدام سریع به پیشگیری از خطر و ایمنی در مقابل بحران ، از پیش برنامه ریزیهای بهتری داشته باشیم که مهمترین آن ، آموزش صحیح به تمامی کارکنان مرکز می باشد .
آقای دکتر خازن ، به انواع بحرانها ، شناسایی نقاط و شرایط بحران خیز ، جلوگیری از اضطراب ناشی از بحران و جلوگیری از رویدادهایی که منجر به بحران می شود و در نتیجه به حداقل رساندن اثرات بوجودآمده بحران ، اشاره کردند و راهکارهایی را از این طریق آموزش دادند .
همچنین در پایان جلسات ، آموزشهای نمایشی  در مواقع آتش سوزی ، توسط کارشناسان مدیریت بحران ، انجام گرفت .
این جلسات در سالن اجتماعات مرکز ، در سه هفته متوالی از ساعت 15 الی 18 برگزار شد و با سوالات کارکنان و پاسخ کارشناسان مربوطه خاتمه یافت .

 

 


نوشته شده در   دوشنبه 25 ارديبهشت 1396  ساعت  10:04   توسط   یلدا دلبند   
ویرایش شده در سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت 15:04 توسط یلدا دلبند
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :